انگار همه‌ی هم زمانی ها باید یهو اتفاق می‌افتادن.

لعنت به توئیتر. لعنت به من.

از دل من چه کسی نقش تو را خواهد شست؟  Why I like to be alone؟ هر چه کرده به در بسته خورده؟ فقط هر روز بیشتر ترسیده؟ از ویرگول خوشم اومده؟ "بدم نمیاد یه غلطی توش بکنم؟" بدم نمیاد؟ چقدر بدم اومد اون موقع از این حرف ها. چقدر برخورد بهم. خ گفت کودک درون‌ه. لعنت به کودکی که من فکر می‌کردم بالغ باشه.

کاش می‌رفتم می‌گفتم چقدر بهم برخورده همه چیز. چقدر عصبانی بودم. شاید حل می‌شد همون موقع. چرا منتظر بودم که: این طوری نمیشه تموم کرد. با یا علی شروع کردیم باید با یاعلی تموم کنیم. باید ببینیم و حرف بزنیم. مگه دفعه پیش من اینا رو نگفتم؟ شایدم اشتباه کردم که گفتم. شایدم درستش همین بود. واضح بود دوست داشته نشدن. انتظارِ چی؟ مگه ماه ها نبود شنیدن این حرف ها؟ پذیرفتنش همواره سخت بوده. و باید بک جایی می‌پذیرفتم. باید خرده تکه های آخر رو دور بریزم. باید نسیان بیاد. نسیان که نه. من با معشوق خیالی‌م عاشقی خواهم کرد. شبیه کیارستمی. می‌تونی هر چی میخوای بهش بگی. بدون ترسیدن. میتونی هر چی میخوای ازش بشنوی. بدون ترسیدن. قرار هم میذارم باهاش. دیر هم میرسم احتمالا سر قرار. لاته و باتر اسکاچ هم سفارش میدم. بعد اون خیابون رو میرم پایین. صنایع دسنی رو می‌بینم. شایدم برم برسم به اون پارکه.  یادم بیاد که غزل مولانا می‌خونیم. و ناراحت می‌شی که کتاب رو جمع می‌کنم. (چقدر ناراحت می‌شدم و می‌شدی.) بعد برمی‌گردم به اونیکی پارکه. که صندلی هاش تاب میخورن. میشینم و تاب میخورم. 

و تامام.

دیگه ناله هامو این‌جا نمی‌نویسم.

دیگه ارزشی نداره زدن این حرف‌ها.

حسرت‌ه.

ولی تامام‌ه.

که کاش نبود.

سخت بوده و هست ولی من ازش قوی‌ترم. قوی‌تر هم خواهم شد.

+کلا به نظرم وجود ندارد موجوی که ضعف های شما رو نبینه و شما رو مقایسه نکنه. کافیه شما به A بگین که تو ضعف نداری. یا ضعف هاش رو نبینین یا اون حس کنه از شما قوی تره و شما پر از ضعف، اشتباه، کمبود یا وابستگی و نیاز هستین. همه چیز تامامه. بعد از این هیچ کس رو انقدر به نزدیکی ها راه نمیدم. هیچ کس محرم من نخواهد بود. 

++ همواره می‌تونستم بی‌رحم تر باشم. در طول زندگیم. نسبت به خودم و دیگران. کاش بودم. شایدم خواهم بود بعد از این. سرها بریده بینی، بی جرم و بی جنابت.

+++ فال می‌گیرم. میگه : درخت دوستی بنشان که فلان. حافظ از همون شبی که فال گرفتم و حرف های قشنگ زد رد داده.

4+ خ میگه تو خودخواهی. راست میگه. مثل هر آدم دیگه‌ای. من دوستش ندارم ولی. درستش می‌کنم.

5+ واقعیت اینه که چقدر ندیدم و تنها گذاشتم. ولی اینم واقعیت‌ه که چقدر دیده نشدم و تنها موندم.

6+ واقعیت اینه که اگه X نبود اصولا چیزی خراب نمی‌شد احتمالا. از اول هم دل‌گیری ها، ناراحتی ها و بد اومدن ها از اون شروع شد. همون بهتر که بود پس.

7+ حسنات میگه شاید برگردوننشون. ته دلم خوشحال میشم. می‌پرسم که خوشحاله یا ناراحت؟ که یه وقت خوشحال نباشم و اون ناراحت باشه. بهش میگم ولی لمباردی آلوده‌تر از تهران‌ه. میگه ولی فرودگاه آلوده‌تره. اه به این بدزمانی. اگه یه هفته عقب می‌افتاد نمیرفت اصلا.

8+ 28 پادکست پاکت ضبط می‌کنه. جذاب ترین آدمِ حالِ حاضر.

9+ حس های خودم رو دوستش دارم و خواهم داشت.

10+ حس دستمال کاغذی مچاله، گوشه‌ی یه خیابون.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها